V dnešním článku si představíme úřad práce Břeclav. Dozvíte se nejen přesnou adresu, ale také důležité kontakty a rozsah úředních hodin úřadu práce v Břeclavi.

Úřad práce Břeclav adresa

Úřad práce Břeclav sídlí v Břeclavi na této adrese:
Úřad práce v Břeclavi
Fintajslova 1976/7
690 02 Břeclav 2

Důležité kontakty:
Telefon: 950 107 111
Fax: 950 107 302
Email: uradprace@bv.mpsv.cz

Úřad práce Břeclav úřední hodiny

Úřad práce Břeclav má úřední hodiny vzorně každý pracovní den. V tabulce uvidíte i časové rozpětí:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00

Úřad práce Břeclav přímé kontakty

Níže překládáme seznam jednotlivých pracovníků úřadu práce v Břeclavi:

Statutární zástupce: Lubomír Marko tel. 950 107 400 e-mail lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Martina Skoumalová tel. 950 107 401 e-mail Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování: Zdeňka Můčková, DiS. tel. 950 107 418 e-mail Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: Ing. Helena Lipoldová tel. 950 107 420 e-mail Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným: JUDr. Dana Zůlová tel. 950 107 435 e-mail Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Podpora a evidence: Ing. Helena Lipoldová tel. 950 107 420 e-mail Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Zbytovský tel. 950 107 448 e-mail jaroslav.zbytovsky@bv.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Vladimíra Blažková tel. 950 107 424 e-mail Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Zdeňka Můčková, DiS. tel. 950 107 418 e-mail Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
ESF: Anna Sindlová tel. 950 107 445 e-mail Anna.Sindlova@bv.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Vlastimil Slezák tel. 950 107 440 e-mail Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Vojtěška Nezvalová tel. 950 107 430 e-mail Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Jan Podhorský tel. 950 107 510 e-mail Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Mgr. Vladimíra Blažková tel. 950 107 424 e-mail Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Radek Hluchý tel. 950 107 470 e-mail Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Internet – správce: Ing. Radek Hluchý tel. 950 107 470 e-mail Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Mgr. Ivana Benáčková tel. 950 107 551 e-mail Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Hana Rolíšková tel. 950 107 506 e-mail Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Mgr. Ivana Benáčková tel. 950 107 551 e-mail Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Ing. Pavel Červenka tel. 950 107 564 e-mail Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz