Úřad práce Nový Jíčín zprostředkovává práci lidem z okolí Nového Jičína. V článku najdete nejen přesnou adresu, ale také úřední hodiny pro občany a další důležité informace.

Úřad práce Nový Jíčín adresa

Úřad práce Nový Jíčín můžete najít v Novém Jičíně na této adrese:
Úřad práce v Novém Jičíně
Msgr. Šrámka 1030/8
741 01 Nový Jičín 1

Důležité kontakty:
Telefon: 950 139 111
Fax: 556 710 020
Email: posta@nj.mpsv.cz

Úřad práce Nový Jíčín úřední hodiny

Úřad práce Nový Jíčín má úřední hodiny pro občany každý pracovní den. Přesné úřední hodiny najdete v přehledné a jednoduché tabulce:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00

Úřad práce Nový Jíčín kontakty

Úřad práce Nový Jíčín můžete také kontaktovat pomocí těchto kontaktů:

Statutární zástupce: Ing. Bc. Zdislav Zima tel. 950 139 300 e-mail zdislav.zima@nj.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Bc. Leona Hrančíková tel. 950 139 311 e-mail Leona.Hrancikova@nj.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: Mgr. Šárka Foltýnková tel. 950 139 319 e-mail Sarka.Foltynkova@nj.mpsv.cz
Podpora a evidence: Mgr. Alena Vojtková tel. 950 139 423 e-mail Alena.Vojtkova@nj.mpsv.cz
Poradenství: Ing. Irena Blažková tel. 950 139 330 e-mail Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Bc. Vratislav Vytejček tel. 950 139 321 e-mail Vratislav.Vytejcek@nj.mpsv.cz
ESF: Ing. Irena Blažková tel. 950 139 330 e-mail Irena.Blazkova@nj.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Miroslav Kardačinský tel. 950 139 324 e-mail Miroslav.Kardacinsky@nj.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Eva Géryková tel. 950 139 327 e-mail Eva.Gerykova@nj.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Evžen Kučera tel. 950 139 416 e-mail Evzen.Kucera@nj.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Milena Chytilová tel. 950 139 464 e-mail Ips.up@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Zdeněk Špurek tel. 950 139 312 e-mail Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Internet – správce: Ing. Zdeněk Špurek tel. 950 139 312 e-mail Zdenek.Spurek@nj.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Bc. Šárka Vaňková tel. 950 139 508 e-mail Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Bc. Šárka Vaňková tel. 950 139 508 e-mail Sarka.Vankova@nj.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: RNDr. Roman Kunc tel. 950 139 313 e-mail Roman.Kunc@nj.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: RNDr. Roman Kunc tel. 950 139 313 e-mail Roman.Kunc@nj.mpsv.cz