V dnešním článku si představíme v krátkosti úřad práce Písek. Dozvíte se nejen přesnou adresu úřadu práce v Písku, ale také úřední hodiny + další důležité informace.

Úřad práce Písek adresa

Úřad práce Písek sídlí v Písku na této adrese:
Úřad práce v Písku
nábřeží 1. máje 2259
Budějovické Předměstí
397 01 Písek 1

Důležité kontakty:
Telefon: 950 146 111
Fax: 382 215 250
Email: posta.up@pi.mpsv.cz

Úřad práce Písek úřední hodiny

Úřad práce Písek má úřední hodiny každý pracovní den. Tedy pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek. Úřední hodiny vypadají takto:

Pondělí: 07:00 – 17:00
Úterý: 07:00 – 15:30
Středa: 07:00 – 17:00
Čtvrtek: 07:00 – 15:30
Pátek: 07:00 – 14:00

Úřad práce Písek přímé kontakty

Statutární zástupce: Alexandra Zajíčková tel. 950 146 300 e-mail reditel@pi.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Regina Čítková tel. 950 146 310 e-mail Regina.Citkova@pi.mpsv.cz
Zprostředkování: Božena Bečvářová tel. 950 146 320 e-mail Bozena.Becvarova@pi.mpsv.cz
Poradenství: Ing. Jiří Dráb tel. 950 146 324 e-mail Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Ing. Juraj Zahrádka tel. 950 146 321 e-mail Juraj.Zahradka@pi.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Jiří Dráb tel. 950 146 324 e-mail Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Jiří Brožák tel. 950 146 327 e-mail Jiri.Brozak@pi.mpsv.cz
Ekonomie: Ing. Dalibor Pešek tel. 950 146 315 e-mail Dalibor.Pesek@pi.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Ing. Eva Procházková tel. 950 146 443 e-mail Eva.Prochazkova@pi.mpsv.cz
Výpočetní technika: Pavel Uher tel. 950 146 312 e-mail Pavel.Uher@pi.mpsv.cz
Internet – správce: Jaroslav Bartoš tel. 950 146 313 e-mail Jaroslav.Bartos@pi.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing Světlana Hlásková tel. 950 146 331 e-mail Svetlana.Hlaskova@pi.mpsv.cz

Podívejte se také na magazín pro ženy nebo na magazín pro muže.