V článku vám komletně představíme úřad práce Semily. Najdete nejen úřední hodiny pro občany a přesnou adresu, ale také důležité kontatkty na úřad práce v Semilech.

Úřad práce Semily adresa

Úřad práce Semily se nachází v Semilech na této známé adrese:
Úřad práce v Semilech
Bořkovská 572
Podmoklice
513 01 Semily

Důležité kontakty:
Telefon: 950 160 111
Fax: 950 160 302
Email: posta.up@sm.mpsv.cz

Úřad práce Semily úřední hodiny

Úřad práce Semily má úřední hodiny pro Semilské občany každý pracovní den. Pátek je určen pouze pro nově příchozí uchazeče, kteří se potřebují zaregistrova na úřad práce. Úřední hodiny vypadají takto:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání

Úřad práce Semily kontakty

Na závěr uvádíme telefonní a emailové kontakty na jednotlivé pracovníky úřadu práce v Semilech:

Statutární zástupce: Mgr. Jan Rychlik tel. 950 160 300 e-mail jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Bc. Stanislava Vyplelová tel. 950 160 311 e-mail Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Zprostředkování: Bc. Helena Čermáková tel. 950 160 310 e-mail Helena.Cermakova@sm.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným: Dagmar Fišerová tel. 950 160 413 e-mail Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Podpora a evidence: Yveta Holatová tel. 950 160 316 e-mail Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Michaela Dlasková tel. 950 160 320 e-mail Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Zdeněk Štěpán tel. 950 160 321 e-mail Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
ESF: Mgr. Michaela Dlasková tel. 950 160 320 e-mail Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Trh práce: Bc. Milena Vohnická tel. 950 160 324 e-mail Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Kontrolní a právní: Bc. Ivana Brychcíová tel. 950 160 328 e-mail Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Ekonomie: Jana Skrbková tel. 950 160 315 e-mail Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Věra Jetelová tel. 950 160 305 e-mail Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika: Jiří Zahradník tel. 950 160 312 e-mail Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Internet – správce: Jiří Zahradník tel. 950 160 312 e-mail Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Ivo Vancl tel. 950 160 331 e-mail Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Marie Farská tel. 950 160 505 e-mail Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Martin Krpata tel. 950 160 313 e-mail Martin.Krpata@sm.mpsv.cz