Dneska si bliže představíme úřad práce Zlín. Najdete přesnou adresu a také úřední hodiny úřadu práce ve Zlíně.

Úřad práce Zlín adresa

Úřad práce Zlín sídlí ve Zlíně na této adrese:
Úřad práce ve Zlíně
Čiperova 5182
760 01 Zlín 1

Důležité kontakty:
Telefon: 950 175 111
Fax: 577 432 318
Email: posta@zl.mpsv.cz

Úřad práce Zlín úřední hodiny

Úřad práce Zlín má úřední hodiny každý všední (pracovní) den, tedy i v pátek. Úřední hodiny vypadají následovně:

Pondělí: 08:00 – 17:00
Úterý: 08:00 – 13:00
Středa: 08:00 – 17:00
Čtvrtek: 08:00 – 13:00
Pátek: 08:00 – 13:00

Úřad práce Zlín úřední kontakty

Pokud potřebujete telefonní nebo emailové kontakt na konkrétního pracovníka, tak si ho můžete dohledat v následujicí tabulce:

Statutární zástupce: Ing. Zdeněk Semerád tel. 950 175 411 e-mail Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Sekretariát ředitele: Bronislava Pavlíčková tel. 950 175 413 e-mail Bronislava.Pavlickova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování: Mgr. Dagmar Navrátilová tel. 950 175 202 e-mail Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství: PhDr. Jiří Strnad tel. 950 175 506 e-mail Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným: Milena Dohnalová tel. 950 175 332 e-mail Milena.Dohnalova@zl.mpsv.cz
Podpora a evidence: JUDr. Pavla Kubáčková tel. 950 175 331 e-mail Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
EURES poradce: Ing. Ivana Marusjaková tel. 950 175 326 e-mail Ivana.Marusjakova@zl.mpsv.cz
Poradenství: Mgr. Iveta Žárská tel. 950 175 504 e-mail Iveta.Zarska@zl.mpsv.cz
Volná pracovní místa: Leona Švachová tel. 950 175 336 e-mail Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
ESF: Ing. Marie Mikulcová tel. 950 175 171 e-mail Marie.Mikulcova@zl.mpsv.cz
Trh práce: Ing. Lucie Topolánková tel. 950 175 403 e-mail Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Kontrolní a právní: JUDr. Ľubica Pospíšilová tel. 950 175 512 e-mail Lubica.Pospisilova@zl.mpsv.cz
Ekonomie: Jaroslava Vykoukalová tel. 950 175 205 e-mail Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání: Mgr. Ilona Šumíčková tel. 950 175 503 e-mail Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika: Ing. Jaroslav Mátl tel. 950 175 322 e-mail Jaroslav.Matl@zl.mpsv.cz
Internet – správce: Ing. Radim Kopp tel. 950 175 334 e-mail Radim.Kopp@zl.mpsv.cz
Státní sociální podpora – vedoucí pracoviště: Ing. Hana Hruboňová tel. 950 175 120 e-mail Hana.Hrubonova@zl.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory: Bc. Dagmar Šerá tel. 577 321 149 e-mail Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP: Klára Vančuříková tel. 950 175 121 e-mail Klara.Vancurikova@zl.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP: Ing. Natalie Bradová tel. 950 175 160 e-mail Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz

Podívejte se také na článek o tom jak začít podnikat.